شنبه، ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۶     

     
                  
عبدالوکیـل کوچــــــی

 

(پیـام تبریک رفیق عبدالوکیل کوچــی به مناسبت دهمین سالروز نشرات «اصالت»)

 

 


تاریخ ارسال به «اصالت»: دوشنبه، ۵ سپتامبر ۲۰۱۶

 

به مناسبت دهمین سالگرد خجسته سایت وزین «اصالت» این ترجمان واقعی خلق کبیر افغانستان، بهترین شاد باشها و تمنیات نیک خود را به پیشگاه رفقای عزیز و دست اندر کاران سایت وزین «اصالت» و بخصوص رفیق محترم (فضلی) گرامی از صمیم قلب تقدیم میدارم.

سایت وزین «اصالت» در شرایط دشوار فعالیت های برون مرزی در جهت تنویر اذهان و کار با ثمر روشنگری در بخشهای صوتی، نوشتاری و تصویری و سایر آفرینش های علمی و پخش اندیشه های دموکراتیک از آزمون بزرگ زمان موفقانه بدر شد و چراغ روشن شده حزب دموکراتیک خلق افغانستان را برغم توفان های مخرب و کشنده روشن نگهداشته با تلاش پیگیر و خستگی ناپذیر انقلابی و داد خواهانه همچون افق تابناک بر قله های امید به پیروزی های عظیم میتابد. این کانون پرغنای اکادمیک در واقع بازتاب دهنده صدا و آرمانهای واقعی مردم ستمدیده افغانستان و جایگاه مبارزین راه آزادی، صلح و دموکراسی و سروران قلم و جولان گاه فکری اندیشمندان راه سعادت انسان و نسل فردای کشور ما میباشد. سایت وزین «اصالت» این کانون عدالتخواهی سرشار از میراث کبیر و خلاقانه ح.د.خ.ا. و آموزه های پربار رهبر زحمتکشان افغانستان زنده یاد ببرک کارمل فقید بمثابه آموزشگاه بزرگ مکتب انسانیت و عدالت در پرورش و سمت و سوی جوانان و روشنفکران ترقی خواه نقش اساسی ایفا مینماید.

اینجانب در حالیکه یکبار دیگر دهمین سالگرد سایت وزین «اصالت» را به پیشگاه رفقا و دوستان و دست اندر کاران صفحات زرین سایت عرض تبریک و تهنیت میگویم موفقیت مزید شان را در امر بیداری مردم و کار با ثمر روشنگرانه و پیروزمندانه آرزو نموده امیدوارم سایت وزین «اصالت» بمثابه کانون همبستگی کلیه روشنفکران ترقی خواه و عدالت پسند به پیروزی های بزرگی نایل آید.

با درودهای رفیقانه، عبدالوکیل کوچی  

      دوشنبه، ۵ سپتامبر ۲۰۱۶

 

 

 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

www.esalat.org