پنجشنبه، ۲۵ جون ۲۰۰۹

 

نخست از همه صمیمانه ترین سلام ها و احترامات خودرا اینجانب غلام نبی "رنجبر" خدمت دست اندرکاران سایت محترم و وزین «اصالت»، رفیق محترم «همت» و به خصوص رفیق گران ارج فضلی صاحب و به پیروان رادمرد بزرگ تاریخ رهبر محبوب القلوب و دوست داشتنی ح.د.خ.ا. رفیق ببرک کارمل تقدیم داشته صحت موفقیت و سرفرازی تان را در روشن ساختن اذهان عامه به نفع ملت ماتم زدۀ افغانستان خواهانم. من به نمایندگی از آنعده رفیق های که در شهر کندز زندگی دارند و از جمله اشخاص دارای معلولیت که اعضای بدن شان را در راه انسانیت و ستر سرحدات و دفاع از دست آورد های مردم ما از دست داده چند پارچه از خطوط اسلامی دستنویسی اینجانب غلام نبی "رنجبر" و تصویری از جمع معلولین راه آزادی را به شکل تحفه ناچیز به سایت دلخواه خود به دوستان راه انسانیت راه کارمل بزرگ به روح پاک آن مرد بزرگوار برای یادبود آن به علاقمندان، همرزمان و نیروهای مترقی وطن محبوبم برای تسکین دردهای مردم افغانستان تقدیم میدارم

از تمام رزمندگان نیروهای مترقی آرزومندم که بی تفاوت نه نشسته به دور رفقای «اصالت» به مبارزۀ فعال خود ادامه داده و جایگاه خودرا یکبار دگر دربین مردم شرافتمند و متدین کشور تثبیت نمایند تا باشد ملت ما ازیوغ عناصر بی بند و بار رهایی یابند. موفقیت های مزیدی در راه کار و مبارزۀ خستگی ناپذیر برای تک تک شما رفقای عزیز درسراسر افغانستان و جهان آرزومندم.

با تقدیم احترام.

غلام نبی "رنجبر" خطاط چهار قلمی خطوط اسلامی .

در تصاویر ذیل نمایی از اشخاص دارای معلولیت دیده میشوند که آرزوی صلح در وطن عزیز ما را دارند.

کارگاه هنری غلام نبی "رنجبر" از شهر کندز، مارکیت سمبول صداقت

رفیق فضلی من کمی مشکل در انترنت دارم تصویر های معلولین کندز و خنجان را که ما سیمنار داده ایم خدمت تان ارسال نمودم.

با اظهار سپاس و امتنان از رفیق غلام نبی «رنجبر» خطاط چهار قلمی خطوط اسلامی که از شهر زیبای کندز چند پارچه از خطوط اسلامی دستنویسی خودرا همراه با چند قطعه تصویر از هموطنان دارای معلولیت که اعضای بدن شان را در راه انسانیت و ستر سرحدات و دفاع از دست آورد های مردم ما از دست داده اند  به شکل تحفه برای «اصالت» و دوستان راه انسانیت، راه کارمل بزرگ، ارسال نموده اند. دست اندرکاران «اصالت» برای رفیق «رنجبر» و دوستان معلول آرزوی صحت، سلامتی و موفقیت می کنند.

 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

www.esalat.org