شنبه، ۶  فبروری  ۲۰۱۰

 

آخر ندای حقیقت اینکه:

وحدت، وحدت و باز هم وحدت جامه عمل پوشید

 
امین الله مفکر امینی شاعر و نویسندۀ معاصر کشور

رفقای گرامی و رزمنده ای حزب دموکراتیک خلق افعانستان (حزب وطن) و شخصیتها و فعالین سیاسی و سایر شاخه ها و سازمانهای جدا شده از بدنهء حزب قهرمان و شهیدان ما یعنی ح.د.خ.ا.

اولا سلام ها و بهترین تبریکاتم را به مناسبت نشست موفقیت آمیز در پروسه کار وحدت که بتاریخ ۳۰ و ۳۱ جنوری سال جاری عیسوی در شهر هامبورگ برگذار شد و من نسبت خرابی کمپیوتر شخصی ام و مصروفیت متداومم بخاطر اعاده صحت در شفاخانه ها و کلینک های صحی، به موقع نتوانستم پیام تبریکیه عنوانی کمیسیون منعقده بفرستم، قبول میفرمایند.

من اخیرا با دستیابی دوباره به کمپیوتر با وجودیکه دوستان و عده ای از رفقایم درباره کار جلسه هامبورگ بخاطر امر وحدت معلومات هایی برایم  ارایه نموده بودند، جریان مکمل پروسه وحدت را خودم نیز از طریق مراجعه به صفحات انترنتی چون سایت های وزین و مردمی «اصالت»، مشعل ، سپیده دم اخبار افغانستان و ویبلاگ "همایون" از طریق امریکا به مطالعه گرفتم .یقین دارم رفقا باور میدارند که حین خواندان گذارشات کار وحدت در قدم اول و  جر و بحث سایر موضوعات ماهیوی و تشکیلاتی آن در قدم دوم، اشک در چشمانم جاری شد. لذا این داعیه وحدت را از نام حزب دموکراتیک خلق افغانستان به همه رفقا، دوستان و هواخواهان حزب قهرمان و شهیدان ما در هر جاییکه اند چه در داخل میهن عزیز و چه خارج از آن، از صمیم قلب تبریک عرض میدارم.

واضحاً طوریکه اشتراک کننده گان محترم جلسه، اهمیت تدویر چنین جلسه را یک ضرورت عینی جامعه ای ما خاصتاً در شرایطی که میهن محبوب و دوست داشتنی ما توسط قوای ناتو و همپیمانان آن تحت پوشش کمک، حمایه و دفاع از میهن و مردم، اشغال شده و مردم و میهن را در بدترین وضع نا امنی و نا بسامانی اوضاع اجتماعی، اقتصادی و فساد اداری رهنمون گردیده اند، تشخیص داده اند، این حرکت انقلابی و وظیفه تاریخی از اهمیت خاصی برخوردارمیباشد.

وطنداران صدیق و بیدار وطن و خاصتاً جوانان با درک آن به یقین از پروسه وحدت حمایه نموده و عمدتاً خواست همه رفقا، سازمانها و حلقات جدا شده از بدنه حزب دموکراتیک خلق افغانستان و سایر فعالین سیاسی را نیز همین موضوع وحدت تشکیل میداده است. باین نسبت هم بوده است که همه رفقا حلقات و سازمانهای جدا شده از بدنه ای حزب دموکراتیک خلق افغانستان (حزب وطن) قطع نظر از موضوعات تشکیلاتی و بعضاً ماهیوی باستثنای آنانیکه نه در گذشته ها و نه در حال حاضر به وحدت نبوده و بآن توجه نداشته و همیشه سنگ اندازی نموده و خواهند نمود آنرا در مضامین علمی و تحلیلی و اشعار دلنشین شان منعکس نموده اند.

من یکبار دیگر تدویر و ادامه چنین جلسات را بخاطر ایجاد یک حزب واحد و سراسری که همانا حزب دموکراتیک خلق افغانستان خواهد بود بااهداف و مرام غایوی ایکه هدفش ایجاد یک حکومت ملی و دموکراتیک  و یک افغانستان مستقل، آزاد و سربلند باشتراک همه وطنپرستان و نیروهای ملی و مترقی باشد از خداوند متعال آرزو میبرم. در خاتمه موفقیت های بیشتر شما رفقا را یکبار دیگر در این امر سترگ تاریخی میخواهم.

شاد، موفق و کامگار باشید.

 

نوت: کاپی این تذکرات به سایتهای پرمحتوای سپیده دم، مشعل، اخبار افغانستان و ویبلاگ "همایون" نیز ارسال گردید.

 

امین الله مفکر امینی از ایالت منی سوتای امریکا!

۶ فبروری ۲۰۱۰

 

 

توجه!

کاپی و نقل مطالب از «اصالت» صرف با ذکر منبع و نام «اصالت» مجاز است

کلیه ی حقوق بر اساس قوانین کپی رایت محفوظ و متعلق به «اصالت» می باشد

Copyright©2006Esalat

 

www.esalat.org